top of page

Jak můžete pomoci

jablicka.png

Naše činnost i další rozvoj jsou financovány především z privátních zdrojů rodičů dětí Dvora Sofie, našich vlastních činností a podporovatelů tohoto místa. Jakákoliv další finanční pomoc má pro nás velký význam. Toto místo je utvářeno a rozvíjeno z osobních iniciativ jednotlivých lidí. Každý čin je cihlou výstavby tohoto místa.

 

Chtěli byste podpořit Dvůr Sofie?
Můžete přispět do obecně prospěšné společnosti, která zabezpečuje provoz Dvora Sofie.

Číslo účtu: 2600903966/2010

On-line platba přes portál darujme.cz:

 

Cesta vlny

Spolu s dětmi bychom rádi každoročně procházeli Cestou vlny. Je to tradiční zpracování vlny od péče o ovečky, přes stříhání, praní, česání a předení až ke tkaní a pletení vlny. 

Čtyři ovčí slečny už ve Dvoře Sofie žijí a abychom mohli spolu s dětmi zpracovávat vlnu, kterou nás obdarují, potřebujeme ještě potřebné vybavení jako kolovrátky, česací bubny, hřebeny, stávky a vřetánka. Pomozte nám, prosím, se na tuto cestu - Cestu vlny - vypravit.

Přispět do tohoto projektu můžete zde: https://www.darujme.cz/projekt/1206782

 

Podpora smysluplného vzdělávání dětí - fond Markéta

Fond Markéta finančně podporuje vzdělávání dětí na Dvoře Sofie, vzácném místě u hradu Karlštejn, kde spolu*pracují, žijí a radují se lidé a příroda. Místě, kde se hmotné protkává s duchovním. Kde děti, dospívající a dospělí každý den poznávají sebe a svět a utvářejí jej šťastnějším, živějším a krásnějším. Místě, kde dítě může zůstat dítětem tak dlouho, jak to bude potřebovat. Tato možnost * být co nejdéle dítětem * je tak základem pro jejich dlouhodobé fyzické i duševní zdraví.

Fond Markéta je interní fond Via Michaelica Kristi o.p.s. Vznikl jako důsledek iniciativy paní Markéty, která několik let přispívala půl školného jednomu z dětí, jehož rodiče by si nemohli dovolit platit plné školné a tudíž by dítě nemohlo navštěvovat Dvůr Sofie. Náklady na tuto formu vzdělávání nehradí stát, ale rodiče a to v plné výši.

Přispět do tohoto projektu můžete zde: https://www.darujme.cz/projekt/1206812
 

Aktuálně sháníme

Pomocníky a pomocnice na práci v sadu a na stavbě nové Stodoly.

Neváhejte se nám ozvat.

bottom of page